Найчастіше за все сімейні спори трапляються у відносинах колишнього подружжя стосовно дітей, аліментів та майна. Такі сімейні конфлікти дуже виснажують, оскільки як правило чоловік та жінка залишаються наодинці із своїми проблемами. Однак адвокат по сімейних справах може змінити ситуацію кардинально.

По перше, користуючись послугами адвоката, ви збережете свою нервову систему від зайвих навантажень, зекономите свій час. А по друге, шанс направити ситуацію на свою користь набагато більше, якщо вашим питанням займається юрист, який багаторазово виступає у суді по однім і тим же спорам. Сімейне право як галузь цивільного права потребує певних знань не тільки у сімейному законодавстві, але і у сумісних галузях. Без даних знань повноцінний захист неможливий.

Будьте впевнені, Адвокат з сімейного права Пічул Юліанна володіє великим багажем знань у сімейному праві.

Завжди треба пам’ятати, якщо ви не наймете собі грамотного сімейного адвоката ,його винайме ваш опонент, і вам від цього стане важче себе захистити. Для таких випадків обов’язково потрібен хороший юрист, який застосовував сімейний кодекс у реальних справах. Дуже часто на кону стоїть коштовне майно або можливість спілкуватися із дітьми, і у цих ситуаціях помилки можуть стати роковими. Ніколи не відмовлятись від допомоги адвоката по сімейних справах, адже тільки спеціаліст може реально оцінити усі ризики та перспективи сімейного спору.

Які послуги ми надаємо:

  • Розірвання шлюбу
  • Усиновлення
  • Шлюбний договір
  • Поділ майна
  • Визнання батьківства
  • Визнання шлюбу недійсним
  • Аліменти, аліментний договір
  • Позбавлення батьківства
  • Поділ майна осіб, які проживали у громадянському шлюбі

Як ми працюємо:

Крок I: юридична консультація (онлайн або особиста зустріч) з конкретного сімейного спору з урахуванням усіх обставин і тонкощів.

Крок II: Досудове вирішення спорів та представництво довірителя під час переговорів

Крок III: Грамотна підготовка процесуальних документів

Крок IV: Збір та аналітика доказової бази яка буде представлена у судовому процесі

Крок V: професійний захист прав та інтересів у содовому засіданні

Крок VI: контроль виконання Вироку суду виконавчою службою

Більш детальна інформація щодо вартості послуг у розділі «Вартість послуг»

Звернувшись до сімейного адвоката нашої компанії, ви можете розраховувати на повну конфіденційність та професійність.