Відносини між страховою компанією і страхувальником — дуже непроста сфера права. Найчастіше, страхувальник відмовляється виконувати взяті ним зобов’язання, складаючи об’ємні документи, використовуючи різні способи впливу для того, щоб згодом відмовити у виплатах. Виграти суперечку зі страховою компанією буває непросто, зокрема тому, що страхову компанію представляє штат юристів, що володіють достатньою судовою практикою. Для успішного вирішення конфлікту, варто скористатися послугами професіонала з хорошою практикою ведення подібних справ.

Детальніше про послугу

Так Скористатися правовою підтримкою варто, якщо страховик затягує терміни виплати, відмовляється брати документи, занижує суму страхового відшкодування або нав’язує суму збитку, вироблену його оцінною компанією, відмовляється визнавати факт дорожньої пригоди, а також в разі відсутності винуватця аварії в полісі ОСАГО, або його нетверезий стан. Також необхідно домагатися повернення частини страхової премії при достроковому розірванні договору.

Що ви отримаєте при співпраці з нами:

  • Кваліфіковану допомогу юриста при підготовці документів для виплати страхового відшкодування;
  • Уникнете затягування термінів виплати страхового відшкодування;
  • Уникнете заниження суми виплати;
  • Уникнете затягування термінів узгодження ремонту автомобіля на сервісній станції (КАСКО);
  • Отримайте керівництво до дії, при відкликання ліцензії та / або банкрутство страхової компанії.

Відповідно до законодавства України, відшкодування витрат на адвоката суд покладає на сторону, яка програла, тобто в разі виграшу справи, страхова компанія не тільки зробить всі належні виплати і відсотки за них, але і сплатить всі ваші витрати на адвоката.