Політика конфіденційності Адвоката
Політика конфіденційності. Ми юридична компанія та Адвокат Юліанна Пічул вже багато років надаємо юридичні послуги фізичним та юридичним особам.

Питання, які ви приносите в нашу юридичну компанію, часто дуже особисті і конфіденційні. Для того щоб правильно представляти вас, дуже важливо, щоб ви були в повній мірі впевнені що з нами всі аспекти вашого питання можна обговорити.

Відповідно, всі обговорення з нами будуть проводитися в суворій конфіденційності і нерозголошення. Знання це повинно допомогти вам почувати себе комфортно і впевнено в забезпеченні повного розкриття Вами інформації.

Правила політики конфіденційності
Правила професійної поведінки адвокатів передбачають, що адвокатською таємницею є будь-яка інформація. Яка стала відома адвокату, помічнику адвоката, юриста, особі, яка перебуває в трудових відносинах з адвокатом.

Питання, за якими клієнт звертався до адвоката, адвокатського бюро, адвокатському об’єднанню, зміст порад, консультацій, роз’яснень адвоката, складені ним документи. Інформація зберігається на електронних носіях. Інші документи і відомості, отримані адвокатом при здійсненні адвокатської діяльності.

Правила політики конфіденційності застосовується не тільки до всіх адвокатам в цьому офісі, але також до його помічникам, стажистам, особам, які перебувають у трудових відносинах з адвокатом або нашої юридичною компанією.

Всі, хто працює в цьому офісі, пройшли навчання вимогам конфіденційності. Політика цього офісу полягає в тому, що будь-яке розкриття інформації, що стосується клієнта або справи, будь-якій особі. Чи не працює у фірмі, без явних повноважень від відповідального адвоката або клієнта, заборонено.

Кожен, хто працює в цьому офісі, усвідомлює важливість конфіденційності. Відносини між адвокатом і клієнтом засновані на довірі та довірі. Ми зобов’язані зберігати довіру клієнтів.

Конфіденційність є пріоритетом в цьому офісі. У цьому офісі були встановлені спеціальні процедури для забезпечення конфіденційності цього клієнта. Ми сподіваємося, що ви зрозумієте, що в результаті цих процедур є певні питання, на які ми не можемо відповісти, і певні офіси, в які ви не можете увійти.

Ця служба поважає конфіденційність і конфіденційність привілеїв адвоката / клієнта. Це зобов’язання, яке ми робимо для Вас як нашого клієнта.

Юридична компанія та адвокат Юліанна Пічул

УВАГА! Завжди перевіряйте чи є адвокат, до якого ви звертаєтесь, у Єдиному реєстрі адвокатів. Перевірити можна за посиланням: https://erau.unba.org.ua/