Найдієвішим способом для повернення боргу є звернення за професійною допомогою. Мало хто знає, але розпочата своєчасно претензійна робота з боржниками, приносить свої плоди практично відразу. Діючи так, вдається або значно скоротити борг, або домогтися виконання зобов’язань в повному обсязі, причому цей метод значно ефективніший, якщо від імені кредитора виступають фахівці з солідним практичним досвідом.

Детальніше про послугу

Справи про стягнення боргів, незважаючи на уявну простоту, часто не належать до таких. Здавалося б, нічого складного, адже є дві сторони — боржник і кредитор, є підтвердні борг документи, але для успішного стягнення боргу цього буває недостатньо. Часто боржник уникає свого кредитора, не має достатніх коштів для погашення боргу, або, що ще складніше, боргові документи складені невірно. І це ще не весь список можливих проблем.

Адвокат, який займається поверненням боргу, захищає інтереси громадянина не тільки в ситуаціях, коли боржником є інша фізична особа, а й коли відмовляється виконувати свої зобов’язання будь-яка організація. Найчастіше саме організації використовують своє становище і відмовляються повертати борги, розраховуючи на те, що їх кредитор не має потрібними знаннями для ефективної боротьби.

Що Ви отримаєте, звернувшись до нас:

доб’ємося виконання фінансових зобов’язань в судовому / позасудовому порядку;
представимо Ваші інтереси в усіх інстанціях, зберемо всі необхідні документи для винесення позитивного рішення суду, економлячи Ваш час і кошти;
при необхідності, подамо позови до вищих інстанцій;
проконтролюємо виконання рішення суду судовими приставами.

Як ми будемо виконувати роботу:

запросимо Вас на детальну консультацію для вивчення всіх матеріалів;
підготуємо і подамо позовну заяву на особистому прийомі у судді;
візьмемо участь в ході досудового розгляду;
візьмемо участь безпосередньо в судовому засіданні;
в разі необхідності, візьмемо участь в ході касаційного оскарження рішення суду;
отримаємо виконавчий лист і рішення суду на руки;
візьмемо участь в ході виконання рішення суду в службі судових приставів;
оскаржимо в порядку нагляду рішення суду, яке набрало законної сили.

Щоб уникнути витрати часу, сил і коштів варто скористатися допомогою досвідченого юриста, який добре знайомий з усіма можливими нюансами процедури повернення. Після ознайомлення зі справою, він проведе всю необхідну підготовчу роботу, збере відсутні документи. Проведе претензійну роботу з боржником, виступить від імені свого клієнта і отримає позитивний результат в судових органах.