Якщо вашому підприємству належить перевірка з боку контролюючих органів, то слід заздалегідь потурбуватися про запобігання її негативних наслідків. Суб’єктів, які мають право перевіряти діяльність підприємств, безліч. Контроль має право здійснювати податкові органи, прокуратура, фінансові інспекції, а також ряд інших правоохоронних органів і посадових осіб (при наявності передбачених чинним законодавством підстав).

Детальніше про послугу

Перевірки правоохоронних та податкових органів проводяться для виявлення будь-яких порушень, допущених компанією. Для успішного проходження даної процедури, для захисту інтересів організації, ідеальним варіантом є присутність на подібному заході досвідченого юриста чи адвоката.

Для того щоб стресові ситуації виникали якомога рідше, а якщо і виникали, то закінчувалися якомога безболісніше, необхідно знати свої права, а також права та обов’язки представників тих самих правоохоронних органів. У більш складних ситуаціях необхідно ще й навчитися користуватися отриманими знаннями, застосовуючи їх в потрібний момент, з урахуванням ситуації, що склалася, щодо перевіряючого особи.

Оперативно-розшукові заходи, що проводяться співробітниками відділу економічної безпеки і відділу з податкових злочинів, поділяються на ті, при яких співробітники поліції не приховують своїх дій і ті, які здійснюються таємно. Обстеження приміщень компанії є гласним заходом, під час якого поліцейські мають право тільки на огляд приміщення і вивчення документів і матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі. Вони не мають права розкривати замкнені шафи, не мають права на утримання співробітників проти їх волі і на особистий обшук громадян.

Надаємо такі послуги:

Супровід камеральних податкових перевірок — така перевірка проводиться за місцем знаходження податкового органу на основі податкових декларацій (розрахунків) та документів, поданих платником податків, а також інших документів про діяльність платника податків, наявних у податкового органу.

Проводиться уповноваженими посадовими особами податкового органу, відповідно до їх службовими обов’язками без будь-якого спеціального рішення керівника податкового органу протягом трьох місяців з дня подання платником податків податкової декларації (розрахунку) та документів, які повинні додаватися до податкової декларації (розрахунку).

Найчастіше, при проведенні камеральної перевірки податковий інспектор запитує додаткові документи і відомості, крім податкової декларації та супутніх документів (зокрема, при поданні ПДВ до відшкодування). Такі вимоги не завжди законні і обгрунтовані.

Ми підкажемо які документи і в якому вигляді необхідно підготувати до перевірки);

Супровід виїзних податкових перевірок — цей вид податкової перевірки проводиться на території (у приміщенні) платника податків, якщо це неможливо, то за місцем знаходження податкового органу, на підставі рішення керівника (заступника керівника) податкового органу.

Рішення про проведення виносить податковий орган за місцем знаходження організації. Предметом виїзної податкової перевірки є правильність обчислення і своєчасність сплати податків.

В рамках виїзної податкової перевірки може бути перевірений період, що не перевищує трьох календарних років, що передують року, в якому винесено рішення про проведення перевірки).

Чим ми будемо корисні:

 • Зробимо виїзд в Вашу організацію при призначенні перевірки;
  роз’яснимо Ваші права і обов’язки, а також права та обов’язки представників правоохоронних органів (усно / письмово);
 • проведемо роз’яснювальну роботу безпосередньо у Вашому офісі;
  розробимо конкретні рекомендації та правила поведінки в ході перевірки для керівництва і персоналу;
 • проаналізуємо ситуацію, що склалася, зберемо інформацію, в тому числі з’ясуємо причини проведення перевірки та наміри перевіряючих органів;
 • врегулюємо конфліктну ситуацію з правоохоронними та податковими органами;
 • особисто приймемо участь в проведенні огляду і виїмки документів у Вашій організації;
 • підготуємо відповіді на запити перевіряючих органів, а також будемо оскаржувати допущені ними порушення;
 • представимо Ваші інтереси при виклику до податкових і правоохоронних органів;
 • підготуємо заперечення на Акти податкових перевірок;
 • підготуємо позовні заяви;
 • представимо Ваші інтереси в суді.

Чому ми:
Практика присутності адвоката Юліанни Пічул при проведенні поліцейських і податкових перевірок здійснюється вже 3 роки.
Цей напрямок є одним з основних, з огляду на реалій ведення бізнесу в Україні і найвищих ризиків, пов’язаних з підприємницькою діяльністю;
ми захистили вже більше 200 організацій і їх керівників, в 80% випадків запобігли подальші дії контролюючих органів щодо підприємств;
багато з наших фахівців — колишні співробітники податкових органів, які знають, як працює система зсередини і мають досвід взаємодії з владними структурами.