Що відрізняє гарного адвоката?

Гарний адвокат – це не той який береться за будь-яку справу, а той, який спеціалізується у певній галузі права. Неможливо на 100 відсотків розбиратися у всьому, як мінімум тому що законодавча база постійно змінюється. Для того щоб бути гідним професіоналом, потрібно довгий час працювати у одній (максимум двох) галузях, вивчати судову практику з обраної категорії. Це дозволить отримати не тільки юридичний досвід, але і зрозуміти тактику, яку краще застосовувати у конкретних справах, з конкретними суддями та прокурорами. Будьте впевнені, що «універсальний» адвокат не впорається із таким об’ємом інформації. Безумовно, усі галузі права як правило тісно переплітаються між собою, і хороший адвокат повинен у цілому орієнтуватися у всьому, але все ж таки працювати не всюди одночасно. Тут можна провести аналогію із лікарями – стоматолог не може проводити операції на серці : тобто в теорії можливо він і розуміє що до чого, а на практиці навряд зможе зробити операцію як хірург. Тому ми не радимо обирати адвоката, який розуміється в усіх галузях права одночасно.

Чи є різниця між юристом та адвокатом?

Треба пам’ятати – не кожен юрист надає послуги адвоката, водночас кожен адвокат є юристом.

Адвокат, тобто юрист із відповідним статусом і правом на заняття адвокатською діяльністю, буде набагато швидше вирішувати ваше питання, оскільки має право на адвокатське звернення, що дуже прискорює вирішення питання, може за допомогою адвокатського ордеру подавати клопотання, позови, не турбуючи при цьому свого клієнта. Крім цього, законодавчо закріплено що у кримінальних справах та деяких справах у господарському праві представляти інтереси в судовому засіданні може лише адвокат. І найголовніше – адвокатська таємниця: підписуючи Договір з адвокатом – будьте впевнені, що будь-яка надана вами інформація – охороняється законом та не може бути розголошена адвокатом без згоди клієнта.

УВАГА! Завжди перевіряйте чи є адвокат, до якого ви звертаєтесь, у Єдиному реєстрі адвокатів. Перевірити можна за посиланням: https://erau.unba.org.ua/

Яка вартість послуг адвоката?

Вартість послуг адвоката залежить від багатьох факторів: від його досвіду, від складності справи, тривалості справи, та багато іншого. Але треба пам’ятати, що хороший і впевнений у собі адвокат знає розумну ціну свої послуг. Якщо захисник оцінює свої послуги занадто дешево, є ризик що вашу справу можуть передати помічнику, який буде набиратися досвіду на Вашій справі. Але і занадто високий гонорар за допомогу у простій справі має насторожити.  Крім цього, починайте співпрацю лише з тим адвокатом, який вимагає оплату наперед, оскільки з точки зору закону адвокат надає юридичну послугу, а послуги, як відомо споживаються під час їх отримання. Тут знову пропонуємо провести аналогію із лікарями- чи знаєте ви хоч одного лікаря, який погодиться взяти гроші, тільки у випадку якщо ви повністю одужаєте. В цілому вартість послуг хорошого адвоката у Києві стартує від 500 грн. (консультація)

Наша порада-під час обговорення вартості послуг адвоката, обов’язково поцікавтесь, які ще витрати ви понесете (наприклад судові збори та інше).

Будьте впевнені, звертаючись до адвокатів, юристів та інших спеціалістів нашої компанії, ви отримаєте швидку та дієву допомогу практично будь-якому юридичному питанні, зекономивши при цьому час, нервову систему та своє майно, отримавши при цьому надійного захисника своїх інтересів перед законом.